Opinii

Nu ai încredere în noi, ai încredere în clienții noștri.

Livrare mereu e la timp, și totul este gustos

Emanuela,

Totul perfect

Adriana,

Top

Silviu,

Recomand cu drag

Sturzu,

Recomand!

Monica,

Genială recomand

Radu,

e ok

Cosor,

Totul perfect

Adriana,

Gust, prospetime, prezentare, totul de nota zece

Sturzu,

💯

Maftean,

La superlativ totul!

Sofian,

Foarte bine gătită comanda mea- pizza cu aluat subtire și paste carbonara.

Cirdei,

Prompti,mancare excelenta👍

Nistor,

Super experiență!!!!

Goia,

Super buna mancarea si totul gustos

Juravle,

👍

Cristina,

Top

Adriana,

Respect

Mihalescu,

Mâncare excelentă

Cozaciuc,

Livrarea prompta, mancarea foarte buna

Daniel,

Mancarea excelenta

Cozaciuc,

Mancare foarte buna

Cozaciuc,

Super

Cozaciuc,

Totul a fost in regula, pizza a fost delicioasa!

Daniela,

Totul foarte gustos

Sturzu,

n am de obiectt nimic

popescu,

SUPER !!!

CAMELIA,

Totul bine
Felicitări !!

radu,

Mancarea foarte buna, livrarea la timp, procesul de comanda si plata on line - facil

Sturzu,

.

Eduard,

Ft bun

Ionela,

Gustos.

Sofian,

Am comandat doua feluri de pizza.Una a fost buna(quatro formagi),dar cea cu salam picant a fost necomestibila fiind arsa.Nu inteleg cum a putut ambala si trimite un asemenea produs.Nu mai comand niciodata de la dvs.

Horodinschi,

Super super OK

radu,

nimic de reprosat

Horodinschi,

Mancarea comandata a fost fierbinte și gustoasă

LILIANA,

Delicioasa

Radu,

Felicitări!

Liliana,

Pizza foarte bună!!!

Adriana,

Mi s-au luat bani de transport 15lei pt livrarea în Radauti. In loc de Pepsi 1.25 mi s-a adus Pepsi 1l🙃🙃

LOZNEANU,

Ok

Zelezneac,

Comanda a fost cu livrare la ora 21:00 iar Comanda a ajuns la 21:30

Valentin,

A ajuns rece ...

Anca,

am comandat pizza si sos separat, am primit doar pizza . sosul l au uitat

Catalin,

.

adriana,

Mulț

Paula,

Foarte bune produsele comandate,livrarea a fost promta.

ADRIAN,

Comanda livrata la timp. Mancarea gustoasa.

Sturzu,

Multumim mult!
Echipa Thobass&Co

gustos

Cosor,

Multumim mult!
Echipa Thobass&Co

👍

Dan,

Multumim!
Echipa Thobass&Co

E super bună un restaurant mic și cochet

Radu,

Multumim si va mai asteptam!
Echipa Thobass&Co

*****

Morosan,

Multumim mult pentru recenzie!
Echipa Thobass&Co

Super ok

Lavric,

Multumim!
Echipa Thobass&Co

Preparate gustoase si servire prompta

Sturzu,

Multumim mult!
Echipa Thobass&Co

Ok

Dan,

Recomand

Radu,

Delicioooos

Mathian,

OK.

Serban,

Foarte buna

Radu,

Foarte bună mancare