Livrare mereu e la timp, și totul este gustos
Totul perfect
Top
Recomand cu drag
Recomand!
Genială recomand
e ok
Totul perfect
Gust, prospetime, prezentare, totul de nota zece
💯
La superlativ totul!
Foarte bine gătită comanda mea- pizza cu aluat subtire și paste carbonara.
Prompti,mancare excelenta👍
Super experiență!!!!
Super buna mancarea si totul gustos
👍
Top
Respect
Mâncare excelentă
Livrarea prompta, mancarea foarte buna
Mancarea excelenta
Mancare foarte buna
Super
Totul a fost in regula, pizza a fost delicioasa!
Totul foarte gustos
n am de obiectt nimic
SUPER !!!
Totul bine
Felicitări !!
Mancarea foarte buna, livrarea la timp, procesul de comanda si plata on line - facil
.
Ft bun
Gustos.
Am comandat doua feluri de pizza.Una a fost buna(quatro formagi),dar cea cu salam picant a fost necomestibila fiind arsa.Nu inteleg cum a putut ambala si trimite un asemenea produs.Nu mai comand niciodata de la dvs.
Super super OK
nimic de reprosat
Mancarea comandata a fost fierbinte și gustoasă
Delicioasa
Felicitări!
Pizza foarte bună!!!
Mi s-au luat bani de transport 15lei pt livrarea în Radauti. In loc de Pepsi 1.25 mi s-a adus Pepsi 1l🙃🙃
Ok
Comanda a fost cu livrare la ora 21:00 iar Comanda a ajuns la 21:30
A ajuns rece ...
am comandat pizza si sos separat, am primit doar pizza . sosul l au uitat
.
Mulț
Foarte bune produsele comandate,livrarea a fost promta.
Comanda livrata la timp. Mancarea gustoasa.
gustos
👍
E super bună un restaurant mic și cochet
*****
Super ok
Preparate gustoase si servire prompta
Ok
Recomand
Delicioooos
OK.
Foarte buna
Foarte bună mancare